UKS 13
Witamy na stronie klubu szermierczego UKS "Trzynastka" Bia造stok
Mistrzostw Polski dzie drugi
Mistrzostw Polski dzie drugi i kolejne medale

Nie wiem czy zacz望 od tego, 瞠 "dziewczyny lubi br您", czy od walk ch這pak闚 o z這to, czy od 13. medalu w dorobku Marty ?

Zaczn wi璚 od wyliczanki:
  • Damian ζwresz, Piotrek Kurzyna, Kacper Pogorzelski, Mateusz Prokopowicz - srebrnymi medalistami Mistrzostw Polski
  • Martyna Tobiaszewska, Monika Wysocka, Marta Mazurek i Urszula Kurzyna - medalistkami br您owymi czempionatu juniorek!

• Dodane przez admin dnia luty 07 2016 13:10:24Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 39 Czyta - Drukuj
    TUZIN !!!
    Tuzin medali MARTY MAZUREK!

Dzisiaj, w Warszawie, Marta wywalczy豉 sw鎩 12 medal , staj帷 na III stopniu podium Mistrzostw Polski Junior闚.

Dodane przez admin dnia luty 06 2016 21:10:57Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 43 Czyta - Drukuj
    Omal mi nie uciek造...
    Omal mi nie uciek造 Mistrzostwa Polski junior闚!

Jak si okazuje - za przyczyn tego w豉郾ie wzoru:

E = m c2

Dodane przez admin dnia luty 04 2016 21:52:30Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 29 Czyta - Drukuj
    Z zadziwieniem

Z zadziwieniem niejakim zapozna貫m si z list powo豉 na tradycyjny turniej pucharu 鈍iata "O szabl Wo這dyjowskiego", kt鏎y za dni par odb璠zie si w Warszawie.

Dodane przez admin dnia luty 03 2016 20:08:25Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 34 Czyta - Drukuj
    Przez przypadek

Przez przypadek wpad貫m na stron mej wychowanki i z przera瞠niem stwierdzi貫m 瞠 ilo嗆 "dziubk闚" tam prezentowanych przekracza m wytrzyma這嗆 psychiczn (o wra瞠niach estetycznych, zmilcz).
    Dla r闚nowagi postanowi貫m opublikowa zdj璚ie "normalne". Normalnych (szermierzy bia這stockich przy tym), a nawet rzek bym przystojnych, ludzi.

Tu uwaga - stroniczka, na kt鏎 zawita貫m na pewno nie nale瘸豉 do Majki Rakowskiej (na zdj璚iu), gdy to p. Jarek Mazurek by jej guru!

Dodane przez admin dnia luty 02 2016 20:58:31Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 30 Czyta - Drukuj
    Z Aleksandrem

Z Aleksandrem Bykowem star貫m si kiedy ( a z kim si nie star貫m) na zawodach.

Dodane przez admin dnia luty 01 2016 20:29:23Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 23 Czyta - Drukuj
    Padwa 2016
    Kiepsko nam (polskim szablistom) idzie w Padwie w turnieju Pucharu 安iata senior闚.
    W Atenach paniom posz這 lepiej, niewiele, ale lepiej.

Dodane przez admin dnia stycze 29 2016 17:44:28Czytaj wi璚ej 1 Komentarzy 95 Czyta - Drukuj
    Kadry narodowe PZS
    Polski Zwi您ek szermierczy og這si sk豉dy kadr na rok 2016.
    Dziewi耩 dziewcz徠 i dw鏂h ch這pak闚 z naszego klubu "za豉pa這 si" do tego zacnego grona.

Dodane przez admin dnia stycze 28 2016 06:17:24Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 38 Czyta - Drukuj
    Ferie zimowe 2016
    Treningi w ferie:

• Poniedzia趾i - 1630 - 1830
  • od wtorku do czwartku od 1700 - 1900

• Dodane przez admin dnia stycze 26 2016 08:00:53Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 26 Czyta - Drukuj
    Nie przepadam

Nie przepadam za rosyjsk szabl, jeszcze mniejsz estym darz t (p馧nocno) ameryka雟k.

Dodane przez admin dnia stycze 23 2016 18:06:50Czytaj wi璚ej 3 Komentarzy 67 Czyta - Drukuj
    Europa CD

W sobot w Dourdane, we Francji kolejny Puchar 安iata juniorek.
    Czekam z zaciekawieniem na relacj.
    Za tydzie w Padwie Puchar 安iata senior闚 szablist闚.

Dla u篡tkownik闚 naszej strony przygotowa貫m rozszerzon wersj tego posta zatytu這wan Europa CD +.
    Chcecie przeczyta, to si zalogujcie!

Dodane przez admin dnia stycze 20 2016 13:10:300 Komentarzy 27 Czyta - Drukuj
    Strona 1 z 14 1 2 3 4 > >>
    Nasi Mistrzowie Polski '2015 w turniejach indywidualnych
    gfpudelko
    Nazwa U篡tkownika

Has這

Nie jeste jeszcze naszym U篡tkownikiem?
    Kilknij TUTAJ 瞠by si zarejestrowa.

Zapomniane has這?
    Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
    Na g-f.strefa.pl
    Strona http://g-f.strefa.pl/ jest dzie貫m autorskim i zawiera wy陰cznie prywatne pogl康y i opinie. (gf)

Wywiad z S. Pozdniakowem (t逝m.)

Wywiad z I. Mamiedowem (t逝m.)

Godollo 2014

Historia - Jagiellonia, panu Jerzemu Dudarowi w podzi璚e

Historia - UKS 13,

kadra_PL+C.D.