UKS 13
Witamy na stronie klubu szermierczego UKS "Trzynastka" Bia造stok
Ostatnio

"Dotkni璚ie - to te ci璚ie?!"

Dodane przez admin dnia lipiec 24 2015 21:16:13Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 38 Czyta - Drukuj
Kryzys?

Kryzys? Tak. Solidnie wypracowany.

Dodane przez admin dnia lipiec 16 2015 18:05:33Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 59 Czyta - Drukuj
Bez nas

Moja "pupilka" Cecilia Berder.

Dodane przez admin dnia lipiec 14 2015 17:36:05Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 36 Czyta - Drukuj
Mistrzostwa 安iata, Moskwa.

''M這dzi s g這dni, ambitni i dzicy''

Tytu znowu zapo篡czony, ale chcia豚ym, aby tak w豉郾ie zaprezentowali si nasi zawodnicy na Mistrzostwach 安iata w Moskwie.
Pierwsze koty (pierwszy dzie mistrzostw) za p這ty wi璚 na razie, opr鏂z ma貫j uwagi, nie b璠zie komentarza.

Ta ma豉 uwaga : obym nie musia zmienia tytu逝!

Dodane przez admin dnia lipiec 13 2015 21:06:320 Komentarzy 7 Czyta - Drukuj
Z這郵iwie

Przyznaj 瞠 przet逝maczenie podsumowania Mistrzostw Europy w szermierce, jakiego dokona na stronie rosyjskiej federacji szermierczej jej g堯wny trener Ilgar Mamiedow to z mej strony czysta z這郵iwo嗆! Ten typ tak ma.

Pomi鎍ie merytoryczn zawarto嗆 wywiadu i wyobra嬈ie sobie, 瞠 kto w Polsce (Dyrektor Sportowy, trener kadry mo瞠?) tak opisuje czo這wych zawodnik闚 kraju. Ich postaw na zawodach. To by "czo堯wka" (z naszymi AS-ami na czele) szermierk rzuci豉 i o ochron swego dobrego imienia do RPD (Rzecznika Praw Dziecka) wyst徙i豉.

Moje podsumowanie? A to Polska w豉郾ie.

Dodane przez admin dnia lipiec 10 2015 19:48:30Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 33 Czyta - Drukuj
Macki!

Nasze bia這stockie macki si璕aj coraz dalej!

Dodane przez admin dnia lipiec 08 2015 18:37:47Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 33 Czyta - Drukuj
Czas na zmiany?

Mo瞠 ju czas na zmiany?

Dodane przez admin dnia lipiec 06 2015 16:26:40Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 55 Czyta - Drukuj
Dzisiaj widziane

Pewnie nie uwierzycie,
ale co podobnego jak na obrazku z lewej
widzia貫m dzisiaj na ulicy
Weso貫j w Bia造mstoku.

Gdyby nie s逝chawki na uszach
(ochrona przed ha豉sem na ulicy?)
to bym w p璠ziwiatrze 鄉igaj帷ym po w御kim chodniku nie rozpozna naszego wychowanka.
Mo瞠 to pocz徠ek przygotowa do nowego sezonu?

Dodane przez admin dnia lipiec 01 2015 17:18:49Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 56 Czyta - Drukuj
W internecie wyszukane

W internecie mo積a znale潭 wiele ciekawych (tych mniej interesuj帷ych te) rzeczy.

Na przyk豉d:

Dodane przez admin dnia czerwiec 30 2015 15:47:14Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 55 Czyta - Drukuj
My郵e!

My郵e! My郵e!

Massimiliano Murolo pi瘯nie (po zwyci瘰kim ostatnim starciu w meczu z Rumunami na Igrzyskach Europejskich w Baku /45:44/) pokazuje, co w szermierce na szable najwa積iejsze.

Ma racj, niestety!

Dodane przez admin dnia czerwiec 27 2015 11:35:28Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 98 Czyta - Drukuj
Abdank
"Id z這to do z這ta. My Polacy bardziej si w 瞠lazie kochamy i 瞠lazem broni b璠ziemy!"

W Baku, na Igrzyskach Europejskich Angelika W徠or nie posz豉 郵adem Skarbimira Awda鎍a i z這ta nie odrzuci豉, lecz 瞠lazem wywalczy豉. No i pi瘯nie.

Dodane przez admin dnia czerwiec 26 2015 07:24:00Czytaj wi璚ej 0 Komentarzy 35 Czyta - Drukuj
Strona 1 z 9 1 2 3 4 > >>
Nasi Mistrzowie Polski '2015
gfpudelko
Nazwa U篡tkownika

Has這

Nie jeste jeszcze naszym U篡tkownikiem?
Kilknij TUTAJ 瞠by si zarejestrowa.

Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Na g-f.strefa.pl
Strona http://g-f.strefa.pl/ jest dzie貫m autorskim i zawiera wy陰cznie prywatne pogl康y i opinie. (gf)

Wywiad z S. Pozdniakowem (t逝m.)

Wywiad z I. Mamiedowem (t逝m.)

Godollo 2014

Historia - Jagiellonia, panu Jerzemu Dudarowi w podzi璚e

Historia - UKS 13,

kadra_PL+C.D.